DVD brander met G3
25 augustus 2004 - 10:55   
geplaatst door: taffy
Ik heb een G3 Blue & White. Ik wil graag DVD's kunnen branden. Ik overweeg een nieuwe machine te kopen, maar aangezien ze zo prijzig zijn dacht ik erover om alvast een externe DVD brander te kopen. Ik wil er veel DVD's mee kunnen branden en zo snel mogelijk. Welk type heb ik nodig? Kan ik die aansluiten op mijn G3? Welke software heb ik daarvoor nodig? Ik draai nu OS X 10.1 oid.
Nu ik toch aan het vragen ben: ik wil ook een plat beeldscherm. Moet ik dan gaan voor een 20 inch of is een LaCie 19 inch Photovision ook goed? Scheelt nl. aanzienlijk in prijs.

Dank voor al uw antwoorden.

(Bewerkt door taffy om 10:57, 25-08-2004)

DVD brander met G3
25 augustus 2004 - 14:54    reactie #1
geplaatst door: Hans de Bijl
Je hebt een G4 nodig om je bestanden te coderen naar mv2. Helaas.
Bitvice heeft overigens wel een g3 versie maar die codeert in 20 minuten 1 minuut film. Da's geen doen. (Altivec is het toverwoord)

Je kunt wel software ed op DVD branden. OF copietjes maken.

iMac G4 17" 768MB ram 160Gb HD
interne pioneer DVR-108
iBook 14" 768Mb ram superdrive
DVD brander met G3
25 augustus 2004 - 14:57    reactie #2
geplaatst door: Ruud Ravenhorst
Ik weet niet of je inmiddels al zelf het e.e.a. hebt aangeschaft, maar for what it's worth: ik ben erg tevreden met m'n LaCie d2 Double layer brander... voor wat betreft die monitoren: ik ken LaCie's flatscreens niet, maar de 'oude' monitoren die ze maakten vond ik top, maar een echte Apple is natuurlijk helemaal een steigerende toestand!
Never gone back since I went to the Mac (which was in March 1984).
DVD brander met G3
25 augustus 2004 - 15:00    reactie #3
geplaatst door: Plexyglazz
Ik kan de LaCie DVD-branders aanraden, maar op een G3 is het geen doen om DVD's te coderen. Gewoon bestanden op DVD branden gaat daarentegen prima, CD's branden gaat er natuurlijk ook prima mee  :wink:

En mocht je ooit overgaan op een G4 of G5, dan komt ie ook nog steeds van pas.


:inlove:  :apple: