Wanneer ik video importeer in Final Cut Express (maakt niet uit of het via mijn Formac DV studio is of rechtstreeks van een mini-DV-camera) dan gebeurt het
soms dat beeld en geluid niet synchroon lopen in FCE, 't is te zeggen: in het begin van het fragment wel, maar hoe verder tegen het einde toe, hoe minder synchroon.
Dat vind ik al vreemd op zich: het is niet altijd zo, soms verloopt alles vlekkeloos en soms niet, maar ik kan er geen stramien in vinden wanneer wel en wanneer niet. Het heeft ook niets te maken met de lengte van het fragment, onlangs had ik het nog voor met een stuk van amper 5 minuten.
Wat dit alles nog vreemder maakt is dat, wanneer ik zo'n asynchroon fragment afspeel met Quicktime, alles wel mooi synchroon is
Herkent iemand deze symptomen en zo ja, is er wat tegen te doen?