Film branden op DVD: Tiger of Toast?
29 september 2005 - 00:42   
geplaatst door: arnoudk
Als je een film op DVD wil branden, kan dat ook met Tiger. Alleen speelt het programma Dvd-speler deze dvd niet automatisch af. Hij start wel Dvd-speler op, maar de film begint niet. Je kunt de dvd wel afspelen als je handmatig de VIDEO_TS-folder opent. Met een gewone dvd-speler die op de tv is aangesloten, begint dezelfde dvd wél automatisch met afspelen, tenminste op de twee die ik tot nu toe geprobeerd heb. Als je met Toast brandt begint ie ook automatisch af te spelen op de Mac.

Nu meen ik ergens gelezen te hebben dat het interne brandprogramma van OSX in het UDF-formaat brandt. Zo ja, is er dan het verschil tussen het UDF van Toast en van Tiger? Wat is het verschil op de schijf tussen wel of niet automatisch kunnen starten in Dvd-speler? Niet dat ik dat automatisch starten belangrijk vind, maar blijkbaar is er wel verschil en ik ben benieuwd of dat problemen gaat geven.

Nu snap ik wel dat je minder risico loopt als je Toast gebruikt, maar voor sommige mensen die een enkele keer willen branden zou het een uitkomst zijn. Dus voordat ik een kennis deze goedkope oplossing wil aanraden, zou ik eerst graag jullie mening horen... Wie weet er meer over?

Film branden op DVD: Tiger of Toast?
29 september 2005 - 08:22    reactie #1
geplaatst door: Bulldog
Mijn ervaring met branden via Tiger is dat de op deze manier gebrande DVD's niet op alle DVD spelers afgespeeld kunnen worden. Op mijn (oudere) Sony in ieder geval niet. Branden met Toast geeft tot nu toe nergens problemen. Ik heb wel gemerkt dat hoe duurder de DVD speler (en mijn Sony was 4 jaar geleden behoorlijk duur) hoe kieskeuriger. DVD spelers van 40 @ 50 euro (van de Aldi e.d.) gaven geen problemen.
Powerbook G4 15" + Powermac G4 + iMac G5 + Powermac G5
Film branden op DVD: Tiger of Toast?
30 september 2005 - 21:08    reactie #2
geplaatst door: arnoudk
Ja, daar was ik al bang voor. Het had zo mooi kunnen zijn... Of iedereen moet een dvd-speler bij de Aldi of Blokker halen :satisfied:.

Weet iemand of het nu wel of niet UDF is wat Tiger brandt?