Als je nou eens bij ondertiteteling of srt gezocht had had je
dit draadjegevonden.
Als je dus Perian 1.1 download , en installeert , en je zet het avi-filmpje en de srt in één mapje en je geeft ze dezelfde naam, dus film.avi en film.srt, dan kun je in ieder geval een film
afspelen in Quicktime. VLC doet het trouwens ook. Als je mazzel hebt en alles loopt lekker synchroon en ziet er goed uit, ben je al een stuk verder.
Dan kun je dit filmpje bewaren als zelfstandige film , of exporteren naar een leuke QTformaat.
Het eerste doe je als je de film sec wilt afspelen, zonder poespas en kun je gewoon branden met Toast (niet vergeten : als DVDROM UDF ). In de nieuwste toast kun je ook nog eenvoudige thema's aanbrengen; de tweede is meer een persoonlijke voorkeur. Je kunt het geheel ook importeren in iMovie om er hoofdstukken in te zetten of een leuk thema aan toe te voegen. En dan naar IDVD sturen om er nog verdere leuke dingen mee te doen.