Ik werk met een LaCie 500GB harde schijf. Waarschijnlijk is dit toch wel een probleem, want ik ben vanmiddag opnieuw begonnen met hetzelfde materiaal op een andere G5 op de interne schijf en daarop kon ik de gekste bewerkingen doen zonder een General Error te ontvangen.
Het is alleen nog steeds erg vervelend dat op die andere G5 met die 500GB externe schijf nog steeds die foutmelding verschijnt, terwijl ik de schijf gecontroleerd, herstelt en gewist heb. Er zat wel een fout op, dus dat was op zich geen slechte actie, maar ik kan nog steeds niet de simpelste bewerking doen, zoals bijvoorbeeld 50% speed ofzo.
Ik ga morgen de scratch disk nog maar eens opnieuw instellen en de sequence met de fout wissen uit mijn project, want er staan nog meer belangrijke sequenties in en ik wil niet dat die ook met hetzelfde probleem komen. Daar zit al teveel werk in.
In ieder geval, alvast bedankt voor alle vlugge reacties!