Het volgende probleem doet zich voor: een via iMovie en iDVD gemaakte DVD (van een huwelijksdag) gaat in de DVD speler na een x aantal (lijkt willekeurig) haperen/schokken. We hebben al diverse keren een nieuwe DVD gebrand. Ook van verschillende kwaliteit, maar het probleem blijft zich voordoen bij het betreffende getrouwde paar thuis.
Zelf hebben we er geen last van, maar uiteraard kijken we een dergelijke dvd zelf ook niet tig keer zelf. Maar goed, daar gaat het ook niet om in essentie. Heeft iemand enig idee waar dit aan kan liggen? Zien we een instelling over het hoofd in iMovie/iDVD, moeten we werken met een bepaald merk DVD schijfjes, of is er nog niets anders te verzinnen?
Het paar heeft zelf een vrij nieuwe DVD speler, dus daar zou het niet echt aanmogen liggen lijkt me. Weet ook niet of ze hetzelfde ook hebben bij andere DVD's? Maar het lijkt me dat dit per definitie niet mag gebeuren, dus ik wil het graag oplossen van mijn kant.
Suggesties welkom!
- Heb je geprobeerd om de DVD op een langzamere snelheid te branden? - En (je weet maar nooit) de DVD-speler's lens even schoongemaakt?
Mvg,Joram
Maar goed, ik wil eigelijk zelf nog wel eens testen om te zien of het hier ook gaat haperen. Maar met al die goedekope dvd spelers van tegenwoordig kan ik me heel goed voorstellen dat het ook aan de speler ligt. Maar ik wil die discussie een beetje gestaafd kunnen voeren... daarbij lever ik gewoon graag iets af wat blijft werken.
De optie van langzamer branden is nog iets wat nog niet is getest. Dus is ook het proberen waard. Maar eerst zal ik ze een lenscleaner suggeren...
En als die lijst voor 'goede' dvd's nog eens boven water komt, post 'm dan even??
Veel succes verder...
Heel erg bedankt. Eens kijken of we zo verder komen. Als er nog een sluitende oplossing komt, laat ik het wel even weten. Alhoewel ik bang ben voor een typisch geval van inferieure dvd speler.
Thanks