iDVD probleem
30 oktober 2006 - 09:04   
geplaatst door: Yoshi
Hallo,

Ik heb gisteren heel de avond geprobeerd om een iDVD-project naar dvd te branden. Het gaat om 2 zelfgemaakte filmpjes en 4 slideshows (in FCP gemaakt, zodat het probleem van wegvallende muziek bij overgangen zich niet stelt). Telkens doorloopt iDVD heel het render-proces van menu's en audio etc... maar als hij bij het puntje 'branden' komt krijg ik de boodschap 'Er is een fout opgetreden bij het branden'. Als ik dan op meer informatie klik, krijg ik te zien dat het om 'error #-1' gaat. Google leverde niets op, project als disc image op harde schijf zetten lukte ook al niet... Iemand een idee? Kan het misschien liggen aan het feit dat de slideshows uit FCP geen .dv-extensie hebben, maar een .mov (hoewel wel geëxporteerd als DV)?

:: iBook G4 1,33 Ghz :: Acer 19" widescreen :: iPod 5g 30 gb ::
iDVD probleem
31 oktober 2006 - 09:17    reactie #1
geplaatst door: Yoshi
Gisterenavond weer heel de avond bezig geweest. Uiteindelijk een ander thema gekozen (een 4.0-thema) en dat ging zonder problemen... toch een beetje vreemd... Moest iemand alsnog een verklaring hebben: laat maar horen!
:: iBook G4 1,33 Ghz :: Acer 19" widescreen :: iPod 5g 30 gb ::
iDVD probleem
31 oktober 2006 - 20:34    reactie #2
geplaatst door: ifree
Ik heb net hetzelfde probleem, heel frustrerend.
Als iemand een oplossing weet?
iDVD probleem
21 januari 2007 - 20:44    reactie #3
geplaatst door: hermanhh
Misschien een beetje laat antwoord!

In principe is het heel makkelijk!

In het menu van IDVD aangeven: bewaar als schijfkopie. Het bestand wordt dan bewaard in een map op de harde schijf. In deze map zit een video TS map en een audio TS map, deze 2 bestanden kun je later op een DVD branden. Direkt vanuit IDVD op een DVD branden geeft altijd problemen, vraag me niet waarom?javascript:emoticon(':music:')

mac freak in alle delen van het lichaam
iDVD probleem
22 januari 2007 - 12:15    reactie #4
geplaatst door: Yoshi
Inderdaad een beetje laat, maar ik had ondertussen zelf al deze 'tussenstap' bedacht. Het werkt wel, maar het is toch een beetje vreemd vind ik.
:: iBook G4 1,33 Ghz :: Acer 19" widescreen :: iPod 5g 30 gb ::