webcam onder tiger werkt dat?
11 december 2005 - 12:54   
geplaatst door: colmac
Mackers,ik ga mijn dochter met kerst een macmini geven ,en het lijkt me ook wel handig om er een webcam bij te doen,zodat ik af en toe de kleinkinderen kan zien.
zij is volledig pc georienteerd, dus deze oplossing is in eerste instantie alleen bedoeld om via isight kontact te onderhouden,ik heb al een logitech op het oog,maar hun site zegt niets over support onder tiger.
heeft iemand al ervaring met logitec onder tiger?
zijzelf vermelden QuickCam Pro4000/Zoom en pocket Digital130
alvast bedankt

(Bewerkt door colmac om 12:55, 11-12-2005)

webcam onder tiger werkt dat?
11 december 2005 - 12:58    reactie #1
geplaatst door: Feike Brouwer
Als je zelf in het bezit bent van een Mac, dan kun je het beste iChat gebruiken. Met dit chatprogramma(standaard meegeleverd) kun je video-chatten met je dochter. Een iSight is hiervoor uitermate geschikt; erg goed beeld.

Helaas ondersteunt MSN voor de Mac geen video-chat. Er zijn wel programma's die dit wel kunnen. Alleen de kwaliteit.. :sad:

webcam onder tiger werkt dat?
11 december 2005 - 13:05    reactie #2
geplaatst door: biebe
http://fdmc.nu/webcam.html

de pro en contra's die ik zelf heb uitgevogeld.javascript:emoticon(':music:')

l
webcam onder tiger werkt dat?
11 december 2005 - 13:13    reactie #3
geplaatst door: boni
therapie per webcam? leuk gevonden @bieb  
ga ik ook is overwegen om Rebirthing sessie vanop afstand te geven... :happy:

Wie geeft de sessies? "ik" of "we"?
gramatica foutje in je site:
"Met ingang van 2006 werk ik we ook via een AOL.com"

MBA 13” M1-chip / 8 GB geh. / 512 GB SSD - Mac mini M1-chip / 8 GB geh. / 512 GB SSD - MBP 16” M1 PRO-chip / 16 GB geh. / 2TB SSD - MBA 15” M4-chip /  16 GB geh. / 1TB SSD.
 Mijn Mac en Synology NAS'en.
webcam onder tiger werkt dat?
11 december 2005 - 13:24    reactie #4
geplaatst door: colmac
@Feike Brouwer,
zelf ben ik alleen bekend met mac, en omdat ik steeds tegen de door jou vermelde problemen aanloop wil ik het oplossen om het voor haar mogenlijk te maken via Isight contact te leggen,maar een mini en een Isight camera is een beetje veel van het goede vandaar dat ik een wat goedkopere webcam zoek ,en als dat eenmaal goed werkt
hoop ik dat ze de PC eruit donderd
vrgrt colmac

(Bewerkt door colmac om 13:26, 11-12-2005)

webcam onder tiger werkt dat?
11 december 2005 - 14:19    reactie #5
geplaatst door: Carlo
Kijk even op de download pagina van Logitech daar kan je zien welke cams wel ondersteund worden door OSX. (beetje omslachtig) De "oudere cams hebben wel OSX ondersteuning. En met het progje ichatusbcam werkt hij ook gewoon met je iChat. Verder kan je natuurlijk Yahoo messenger gebruiken en aMSN waar je wel mee kan videochatten. Ik heb zelf een Logitec Sphere en die werkt goed onder OSX ook met iChat.
webcam onder tiger werkt dat?
11 december 2005 - 17:27    reactie #6
geplaatst door: Kapotlood
Als je op de website van Logitech een driver tegenkomt voor die specifieke webcam, dan werkt het gewoon :)
Maar een iSight is veel te duur om éven contact te hebben met een ander. De kwaliteit is natuurlijk erg goed,
maar met een beetje goede kwaliteit gewone webcam kom je ook al een heel eind hoor.

Deze programma's werken op PC en Mac, en kun je mee videochatten;
- aMSN (msn-kloon, waarvan de webcam-functie wel werkt, maar nog niet optimaal is)
- Yahoo (werkt al sinds jaar en dag met beide computers, waaronder een mooie webcamfunctie)
- AIM/iCHat (Bekende verhaal, alleen gaat AIM over op een ander protocol, en halen ze er wat AIM-functies
voor de Mac uit. Of webcam dan nog kan weet ik niet)
- Ergens begin volgend jaar komt Skype ook voor de Mac met een webcamfunctie. Voor de PC is er al een beta,
dus de Mac zal niet lang op zich laten wachten. Als dat net zo goed werkt als VoiP, dan kun je je hart ophalen!
Neus maar eens even op www.skype.com en je vindt al wat informatie over de functionaliteit van webcam
op de pc.

Mvg,
Joram

webcam onder tiger werkt dat?
11 december 2005 - 19:45    reactie #7
geplaatst door: Appleidee
Even snel rondgekeken en een programmatje gevonden dat als driver werkt voor
vele webcams: http://webcam-osx.sourceforge.net/ Er staat ook een lijst met
compatible camera's bij, dus misschien is het even handig om daar te kijken.
webcam onder tiger werkt dat?
12 december 2005 - 13:44    reactie #8
geplaatst door: colmac
Allemaal bedankt voor de snelle reacties,ze waren allemaal zeer nuttig om met voldoende vertrouwen een webcam van hier mee te nemen,in de wetenschap dat ik links of rechtsom wel ga slagen om een goede verbinding met israel tot stand te brengen.
met vriendelijke groet,
colmac
webcam onder tiger werkt dat?
22 december 2005 - 11:36    reactie #9
geplaatst door: applebaby
@Colmac: Wat voor webcam is het uiteindelijk geworden? En wat zijn jullie ervaringen hiermee? Ik ben zelf ook op zoek naar een wat betaalbaarder webcam, vandaar.

Grtjs
Annemieke

iMac 350 Mhz slotloading, MacMini 1.42Ghz superdrive, iBook G4 1 Ghz én een 4G ipod 20 gB
webcam onder tiger werkt dat?
22 december 2005 - 23:02    reactie #10
geplaatst door: ninetails
ik had laatst voor iemand met een ibook de logitec quickcam notebookpro cadeau gedaan. Ik had hem gekocht bij computerland voor 29 euro. De webcam doet het perfect met  ichatusb. Het vervelende is alleen dat je uiteindelijk  toch de software moet kopen( ichat usb is tenslotte een shareware). De meegleverde drivers voor de mac bij de webcam was weliswaar geinstalleerd maar het werkt niet onder ichat.

we hadden hem ook getest onder yahoo messenger , daar deed ie het wel gewoon , maar de kwaliteit was bij lange na niet zo goed en smooth als bij ichat.

webcam onder tiger werkt dat?
23 december 2005 - 00:22    reactie #11
geplaatst door: applebaby
Dat ichat usb is 9 dollar 95, dus dat is wel te overleven samen met die 29 euro voor de webcam. Bedankt voor de tip!

grtjs
Annemieke

iMac 350 Mhz slotloading, MacMini 1.42Ghz superdrive, iBook G4 1 Ghz én een 4G ipod 20 gB
webcam onder tiger werkt dat?
23 december 2005 - 02:32    reactie #12
geplaatst door: ninetails
Hij was dacht ik ook in de aanbieding bij paradigit. Je moet wel snel zijn want die dingen gaan behoorlijk hard.