Heren, bedankt! Ik ben weer aan het twijfelen geslagen, grrr! Dacht dat ik er uit was.
@iWilco, ik heb jarenlang genoten van mijn IXUS400 (nu kapot) dus overstappen naar een nieuwere Canon IXUS in plaats van een Panasonic Lumix (oftewel bij Canon en de voor mij vertrouwde interface blijven, graag).
Maar waarom overzetten in QT? De IXUS bewaard het al gelijk naar MOV [H.264] lees ik op de Canonsite. En MOV is toch al een QT formaat?
@Pieterr, omdat er dus volgens jou amper kwaliteitsverschil is tussen M-JPEG en H.264/MPEG-4 AVC moet ik dus andere zaken afwegen.
De Lumix kan maar max. 15 min in HD filmen en de IXUS 10 minuten lees ik op hun sites. Ik neem aan dat daar mee wordt bedoeld: per opname. M.a.w. zolang je flash geheugenkaartje groot genoeg is zou dit dus ook niet een reden zijn om voor een PocketCam te kiezen. Mee eens?
iemand anders nog slechte of goede ervaringen met filmpjes maken in HD met een fotocamera of een PocketCam?
Oja geluid. De Flip neemt op in mooi stereo t.o.v. mono door de IXUS. Maarja... is dat echt een breekpunt? zucht.
(Bewerkt door bombilla om 16:34, 30-08-2010)