USB poorten stoppen ermee
31 januari 2014 - 22:13   
geplaatst door: Galaxy
Sinds november 2013 heb ik een nieuwe iMac 27inch. i7 met fiusiondrive ook heb ik een G35 headset van logitech op het moment dat ik de headset ga gebruiken begint mijn Mac vreemd te doen

Soms stoppen de USB poorten ermee en daarmee alles wat erop aangesloten is en de andere keer blijft het werken maar dan gaat mijn stem vervormen.

Ik heb mijn eeste Mac van november terug gestuurd op advies van Apple zelf en meteen een nieuwe gekregen maar deze doet het zelfde.

Is er iemand die dit ook heeft en meschien een oplossing heeft ??

USB poorten stoppen ermee
31 januari 2014 - 22:25    reactie #1
geplaatst door: VwVanFan
USB stopt er meestal mee als je teveel spanning afneemt.
Werkt alles naar behoren wat je inplugt?
Mogelijk ergens lekstroom of gewoon overbelasting?
Vaak moeilijk om de oorzaak te vinden.

:cool:

USB poorten stoppen ermee
31 januari 2014 - 22:36    reactie #2
geplaatst door: Galaxy
Hij stopt er niet meteen mee ik ben er wel achter dat het probleem begint op het moment dat ik mijn headset ga gebruiken.

Eerder op mijn Mac late 2009 werkte de headset prima maar nu late 2013 niet meer ik heb geen idee of het meschien. Een combi zou kunnen zijn van mavrix of mijn fiusiondrive.