"...maar ik adviseer je om via je eigen mailclient e-mail te ontvangen"
Daarmee bedoelen ze dat je eigen adres, bijvoorbeeld; pietje@domein.nl toevoegt aan de app Mail of Outlook op je computer. Dus niet je mail controleert in de browser via een webclient.
Dat advies slaat nergens op. Dit is gewoon iets waar mensen zelf hun persoonlijke voorkeur aan geven. Als jij veel in de browser werkt en je hebt ook een Gmail account waarom zou je dan niet een Tabje naar je Gmail-inbox vastpinnen in de bovenhoek van je Safari browser. Das alleen maar handig.
Los daarvan staat in dat hele bericht drie linkjes en alle drie de linkjes verwijzen naar hetzelfde + zijn affiliaties (geld verdienen) dat lijkt mij niet heel erg objectief.
Het nadeel is dat als je niet in de WordPress-wereld zit dat je heel erg veel informatie gewoon aanneemt voor waarheid, daarmee zeg ik niet dat alles wat daar staat gelogen is maar hoe serieus je het moet nemen omdat het wel heel erg reclame is voor SiteGround ..... Wanneer je meer dan 10 jaar met WordPress gewerkt hebt, zoals ik ( Shmoo aait zichzelf over het bolletje, Atta Boy!!! ) dan weet je waar het advies van SiteGround vandaan komt. Dit is gewoon allemaal overschrijfwerk van een Amerikaanse site/blog en SiteGround sponsort zo nu en dan wat WordPress-bijeenkomsten. Dus relatief logisch dat WordPress-fans adviseren om SiteGround te gebruiken. Als je ooit zo'n bijeenkomst hebt bijgewoond en je hebt daar mogelijk een voucher gekregen van de sponsor voor jaar gratis webhosting dan is het heel logisch dat je zo'n bedrijf geweldig gaat vinden. Dat schrijf je dan op in je Amerikaanse blog/site .... en een Nederlands Truusje neemt dat gewoon over tijdens het vertalen omdat ook zij gewoon 4,- kunnen verdienen wanneer jij daar hosting afneemt, via haar linkjes.
Mijn advies, kijk gewoon bij een van de bekende Nederlandse bedrijven. Het is allemaal geen hogere wiskunde voor een hostingboer om een website online te houden.
Solide partners
https://www.transip.nlhttps://www.argeweb.nlhttps://www.antagonist.nlBudget
https://www.versio.nlhttps://webreus.nlBudget werkt ook gewoon prima, maar zou ik alleen adviseren wanneer je laten we zeggen minder dan 7500 bezoekers per maand op je site hebt. Zodra je zeg maar over de grens van 10.000 bezoekers heen gaat zou ik wel iets nemen dat laten we zeggen 8 á 12,- per maand kost.