Ik heb net een nieuwe MacBook Pro. gekocht (ik ben nieuw met apple) en ik wil sets opnemen. Maar op mijn MacBook is geen normale line IN, maar alleen digitale ingangen als USB.
Weet iemand hoe ik een set zou kunnen opnemen en zo ja, welk kabeltje op welke uitgang ik nodig heb? En de tweede vraag; staat er standaard software op de MacBook pro waarmee ik goed een DJ-set kan opnemen?
Alvast bedankt!!!!Groeten
Over software, producing and Mixing in het algemeen: http://forum.djtechtools.com/forumdisplay.php?f=35
(Bewerkt door boni om 16:01, 18-02-2014)
@HENDIY ; ik heb een 15'' , dus misschien heb jij de tip die ik zocht. In dat geval heb ik dus geen audio interface nodig en dat zou relaxed zijn!
Garageband staat standaard op de mac, dus misschien is dat een goede eerste optie! Dank je.
Maar ik heb wel een MBP 15 inch vorige generatie met nog audio in poortje. Met piezo neem ik dan op wat er binnenkomt van mijn DJ-mengpaneel.
Waarom moest Apple ook weer die poort weglaten...
Mastruuh om 12:13, 19-02-2014@HENDIY ; ik heb een 15'' , dus misschien heb jij de tip die ik zocht. In dat geval heb ik dus geen audio interface nodig en dat zou relaxed zijn!
(Bewerkt door boni om 16:21, 19-02-2014)
Bedankt weer! Ik heb sinds 2 maanden een gloednieuwe macbook, dus ik verwacht dat dit dus niet kan.
Maar ik weet niet zeker of de hoofdtelefoon om te schakelen is.
Het serienummer: C02LLV12FD56
Helpt dit?