iPhone 4 en notificatie bij sms-berichten
20 januari 2013 - 15:38   
geplaatst door: barbara
Hallo,

Ik weet niet of ik deze vraag hier kan stellen en het is vast een hele simpele vraag maar ik heb nog maar net voor het eerst een I Phone, I Phone 4. Ik heb een vraag over hoe gewaarschuwd te worden bij het binnen komen van een sms. Ik wil niet dat iedereen ziet wat er in staat op het moment dat ik mijn mobiel aan zet om te lezen dus heb ik bijna alles uit gezet. Geen melding, geen voorvertoning en ook niet op mijn toegangsscherm zichtbaar. Wel een badgesymbool. Ook geen geluid.
Ik las dat je ook kan in stellen dat het Led lampje aan de achterkant van je mobiel gaat branden als er een sms binnen komt.
Mijn vraag is of dat lampje ook blijft flikkeren totdat je de sms hebt bekeken of dat het een malig is?

Ik ben gewend bij een andere mobiel dat een lampje bleef branden zodat ik het ook een hlaf uur nadat de sms was binnengekomen wist dat er een berichtje was. Nu moet ik iedere keer het scherm aanzetten om te kijken. Dat vind ik onrustiger dan dat ik met een lampje gewaarschuwd en zo wordt het knopje snel lam.

Groet, Barbara.

iPhone 4 en notificatie bij sms-berichten
20 januari 2013 - 17:18    reactie #1
geplaatst door: FanBoy
In de settings voor doven en blinden kun je dat ledje op de achterkant laten knipperen, maar alleen bij binnenkomst.
Ook kun je ergens een herinnering instellen wanneer je je sms nog niet hebt gelezen, dat is eenmalig na een minuut of 10 geloof ik.


Het blijvende knipperende ledje is voor 1 van de meerdere voordelen van mijn Blackberry die ik naast de iphone5 heb, alleen heeft de iphone dat dus niet en ook geen mogelijkheid om iets soortgelijks te doen zoals NoLed op Android

-= If you ain't got nothing nice to say, then don't say nothing at all =-
iPhone 4 en notificatie bij sms-berichten
20 januari 2013 - 18:00    reactie #2
geplaatst door: barbara
Oké, bedankt. Ik zal dus moeten accepteren dat ik telkens moet kijken of er iets is gebeurd wat betreft sms-en, wordfeud, watsapp, mail. Jammer.
iPhone 4 en notificatie bij sms-berichten
21 januari 2013 - 11:11    reactie #3
geplaatst door: barbara
Daar ben ik weer.
Ik heb het led flitslampje aangezet maar hij doet niets bij inkomende meldingen van wat dan ook.
Moet ik nog meer dingen doen dan alleen maar het schuifknopje bij een functie aan te zetten om deze functie te laten werken?

(Bewerkt door barbara om 11:40, 21-01-2013)

iPhone 4 en notificatie bij sms-berichten
21 januari 2013 - 12:00    reactie #4
geplaatst door: barbara
Ha, heb het zelf ontdekt. Ik moet letterlijk bij berichtgeving bij een functie (telefoon, sms, games, watsupp) "melding" aanklikken bij meldingsstijl zodat het led lampje gaat flitsen. Zo simpel kan het soms zijn.