iPhone 4 probleempje
26 april 2011 - 22:32   
geplaatst door: Applegreen
Beste forumleden,

Ik heb sinds een maand een iPhone 4. Een prachtig toestel. Maar deze bluetoothed niet met navigatie van VW (RNS 510). Dit was even lastig, maar heb nu een duo sim (micro en een 'nomale' sim). Ik gebruik nu mijn oude Nokia naast de iPhone, alleen om handsfree te bellen. Dit werkt naar behoren. Maar nu het probleem:

Zodra de Nokia niet meer is aangesloten op de navigatie en er bvb een sms wordt gestuurd, komt deze op de Nokia binnen en niet op de iPhone. En dit wil ik natuurlijk niet. Ik heb de Nokia al uitgedaan en zelfs dan ontvangt de iPhone niets. Als de Nokia weer aangaat, dan komt ie daar op binnen. Het rare is wel dat ik kan bellen en sms-en met de iPhone, ongeacht of de Nokia aan- of uitstaat. Kan ik op eoa manier de prioriteit geven aan de iPhone (instellingen oid)? Of zal ik contact op moeten nemen met de provider?

Graag jullie antwoord en alvast bedankt!

iPhone 4 probleempje
27 april 2011 - 07:40    reactie #1
geplaatst door: Kapotlood
Het antwoord:
http://www.autoweek.nl/forum/read.php?17,3695961

In het kort: het werkt inderdaad niet, omdat de iPhone geen rSAP heeft (Remote Sim Access Protocol). Naar mijn weten komt dat protocol niet zo heel vaak (meer) voor trouwens. Wat wél kan, is een adaptertje kopen voor je iPhone, zodat je alsnog kunt bellen via je carkit :)
http://www.volkswagen-zubehoer.de/fileadmin/pdf/adapter/3C0_035_729_F%20V003_doc.pdf

Heb je hier iets aan? :)

Mvg,
Joram

iPhone 4 probleempje
27 april 2011 - 18:28    reactie #2
geplaatst door: Applegreen
Heeft de dealer ook tegen me gezegd, een aparte module kopen. Kost een kleine 400 eetjes... Kan je leuke andere dingen voor doen :blink: Wordt me net iets te duur

Maar wel bedankt voor je reactie!