Voor m'n werk gaat mijn Blackberry vervangen worden door een IPhone6 maar ik heb een aantal vragen of ik wel of geen AppleId zal aanmaken.
Wat ik heb gelezen kun je tegenwoordig geen AppleID meer aanmaken zonder credit kaart gegevens in te vullen, klopt dit of is er toch ergens een alternatief ? Aangezien ik zelf in het bezit ben van een privé Iphone en dit ook duidelijk gescheiden wil houden wil ik m'n privé AppleID hiervoor niet gebruiken.
Een AppleID heeft als voordeel dat ik de ICloud (+ Zoek Iphone) omgeving zou kunnen gebruiken om een backup te maken maar dat zou eventueel ook via m'n privé ITunes kunnen.
Ik wil voor m'n werk situatie uitsluiten dat er per ongeluk dingen besteld worden onder een AppleID vandaar het dat ik het liefst een AppleID heb zonder credit kaart gegevens e.d.
Zijn er mogelijkheden die ik hier over het hoofd zie?
Alvast bedankt voor de reacties,
Peter.