iWeb - Cyberduck upload probleem
24 februari 2010 - 22:14   
geplaatst door: Dragon
Ik ben zojuist geupdate naar de laatste versie van Cyberduck.
Daarna heb ik mijn internetzite in Iweb aangepast en gepubliceerd in mijn desbetreffende map. Dit heb ik altijd zo gedaan.
Nadat ik Cyberduck heb geopend sleepte ik altijd de map waarin ik mijn IWeb-site heb gepubliceerd naar Cyberduck en werd deze geupdate/overschreven met de laatste bestanden.
Vandaag exact dezelfde handelingen gedaan (na installatie van de Cyberduck update), echter geeft Cyberduck aan de upload af te breken.
Ik heb al van alles geprobeerd maar kom niet tot een oplossing.
Ik heb losse bestanden op mijn webruimte gezet via Cyberduck en dit was geen probleem. De vraag is nu of het een IWeb probleem is of een Cyberduck probleem. Kan iemand mij helpen?

groeten,
Jeroen

iWeb - Cyberduck upload probleem
8 maart 2010 - 12:12    reactie #1
geplaatst door: Soes
Hoi Dragon,

Probeer eens een ander upload programma.

Transmit doet hetzelfde als Cyberduck, en dan kun je zien of het aan iWeb of aan CyberDuck ligt.

http://www.apple.com/downloads/macosx/internet_utilities/transmit.html

freelance grafisch ontwerper/vormgever
iWeb - Cyberduck upload probleem
8 maart 2010 - 12:16    reactie #2
geplaatst door: Soes
Zit nog even te denken over CyberDuck...

Heb je het ook al een keer via menu: Bestand -> Upload gedaan?
Heb je al eens per mapje geupload, zodat je kunt zien of het probleem zich met een bepaald bestand voordoet?

freelance grafisch ontwerper/vormgever
iWeb - Cyberduck upload probleem
17 maart 2010 - 19:31    reactie #3
geplaatst door: Dragon
Soes, beadnkt voor je reactie.
Ik heb al eens per mapje geupload maar kan er niet uithalen waar het probleem zich voordoet. Het is niet 1 bepaald besand.
Denk dat ik Transit dan maar eens ga proberen, bedankt voor je reactie  :wink:
iWeb - Cyberduck upload probleem
17 maart 2010 - 19:49    reactie #4
geplaatst door: Glenn
Dragon, welke versie van iWeb gebruik je? Als je iWeb'09 gebruikt, kan je misschien eens proberen om de site te publiceren via de ingebouwde FTP-functie.
iWeb - Cyberduck upload probleem
18 maart 2010 - 12:56    reactie #5
geplaatst door: Roy776
Probeer anders is Forklift.
Dit is niet alleen een FTP programma, maar ik gebruik het dagelijks voor diverse websites te updaten...