Flash-hulp gevraagd (Rotterdam)
20 maart 2008 - 15:03   
geplaatst door: ard
Voor mijn nieuwe architectenbureau ben ik een website aan het bouwen. In eerste instantie wilde ik dat doen in iWeb maar loop tegen het probleem aan dat ik een lettertype wil gebruiken dat niet in HTML wordt ondersteund. Daarom (en om een vloeiendere site te krijgen) wil ik alles in Flash gaan doen. Nu heb ik wel een paar dingen uitgevonden hoe het moet maar een aantal zaken zijn nu nog echt te lastig (blijkbaar). Vandaar mijn vraag. Is er iemand in de regio Rotterdam die op de hoogte is met Flash en mij in een paar uur een paar (simpele) dingen kan uitleggen. Wil het programma niet doorgronden (is mijn vak niet) maar om nu kosten te sparen bij het opzetten van het bureau (kost nl. toch al veel geld) wil ik de site zelf verder bouwen maar zit nu vast  :sad:
"PC's voor het volk, Apples voor de goden" - intermediar 27.09.2002
Flash-hulp gevraagd (Rotterdam)
20 maart 2008 - 15:07    reactie #1
geplaatst door: Kapotlood
Is het geen idee om tócht gewoon een xhtml-site te maken, en dan de
kopjes in een speciaal fontje te doen? Dit kan namelijk goed met sIFR.
http://www.mikeindustries.com/sifr

Zo voorkom je problemen, en heb je een snelladende site :)

Flash-hulp gevraagd (Rotterdam)
20 maart 2008 - 15:11    reactie #2
geplaatst door: ard
Flash is eigenlijk gedaan omdat ik dat redelijk snel snapte qua maken van slideshow e.d. Maar ik ben er zeker niet mee getrouwd. Maar aangezien ik een n00b ben als het om het maken van sites gaat (iWeb gaat nog net zeg maar) snap ik ook niets van xhtml en sifr.
"PC's voor het volk, Apples voor de goden" - intermediar 27.09.2002
Flash-hulp gevraagd (Rotterdam)
20 maart 2008 - 15:12    reactie #3
geplaatst door: mvdg
Of, als de koppen niet veranderen, dan kun je ook gewoon een plaatje maken van de kop. Dat werkt wel sneller. Zowel qua bandbreedte als hoe snel de pagina bij de bezoeker op het beeld verschijnt.
Als de koppen wél telkens veranderen dan is sifr inderdaad een goede oplossing.
Mitch Design : websites en interactieve toepassingen : http://www.mitchdesign.nl
Flash-hulp gevraagd (Rotterdam)
20 maart 2008 - 16:10    reactie #4
geplaatst door: moxie

Citaat
ard om 15:03, 20-03-2008
 Wil het programma niet doorgronden (is mijn vak niet) maar om nu kosten te sparen bij het opzetten van het bureau (kost nl. toch al veel geld) wil ik de site zelf verder bouwen maar zit nu vast  :sad:

wat is jouw uurtarief ?
lijkt me niet echt kostenbesparend als je niet weet wat je doet ... een goed gebouwde site kan (zeker) voor een beginnend bedrijf winst opleveren !
een van de voordelen om je site door een pro te laten maken is dat je snel opgepikt wordt bij bv google en wellicht nieuwe klanten aantrekt.

maar dit ter overweging ....

als je wat meer in detail aangeeft waar je tegen aanloopt, wil ik eventueel wel wat tips geven (ik zit in rotterdam)

Flash-hulp gevraagd (Rotterdam)
20 maart 2008 - 16:12    reactie #5
geplaatst door: Armand
He jongens

Hij vraagt of er iemand in de buurt van Rotterdam hem Flash wil uitleggen.. hij zal zijn redenen wel hebben waarom flash te gebruiken en inderdaad zijn er voldoende andere middelen om het ook te doen.. maar ja, zit hij op die info te wachten?

@edit: ik had de reactie van moxie nog niet gelezen.. bovenstaand slaat niet op zijn bericht :biggrin:

In ieder geval heb ik afdoende flash kennis maar ik woon niet in de buurt van Rotterdam. Ik kan je doorverwijzen naar www.webmonkey.com daar staan wat flash tutorials... bij eventuele vragen stuur maar een PM.

- Armand

(Bewerkt door Armand om 16:14, 20-03-2008)

IMac 24 Inch, 2,4 Ghz, Wireless keyboard and Mighty Mouse