Slider op site
15 juni 2012 - 17:14   
geplaatst door: smike
Hallo

Ik ben nog maar net begonnen met het "proberen"  :sigh: maken van websites in rapidweaver. Ik heb al veel geleerd, maar heb nog héél véél te leren  :biggrin:

Ik maakt voor een vriendin een website, maar ze vroeg me om het volgende op haar site te zetten: http://gentenaarsdoenhetsamen.be/home.php

Eerlijk gezegd weet ik niet goed hoe ik dat moet doen. Vooral de slider die steeds verder draait (werken, groeien, lopen,....). Ik vermoed dat dit iets is voor de meer gevorderde webdesigner onder ons.?

Maar natuurlijk wil ik steeds bijleren en is mijn vraag of iemand me kan uitleggen hoe ik dit juist moet doen. Liefst een uitleg in huis- tuin en keukentaal :blush: Hoe krijg ik dit op haar site?

Alvast heel erg bedankt!
Smike

Slider op site
15 juni 2012 - 17:33    reactie #1
geplaatst door: Pieterr
Zo te zien hebben ze daarvoor flexslider gebruikt.
"One experiment is worth a thousand expert opinions."
Slider op site
15 juni 2012 - 19:45    reactie #2
geplaatst door: smike
Dank je Pieterr, maar hoe doe ik dat om het op de site te zetten. Hiermee bedoel ik exact hetzelfde als in het voorbeeld. Kan je me dat wat uitleggen aub. Ben nog maar een bleuke  :smile:

Misschien niet onbelangrijk te zeggen dat ik met rapidweaver werk.

(Bewerkt door smike om 19:47, 15-06-2012)

Slider op site
15 juni 2012 - 19:49    reactie #3
geplaatst door: Pieterr
. Oftewel: je maakt een kopie van die website, en vervangt de plaatjes die gebruikt worden. Zo leer je hoe de boel in elkaar gestekkerd is. Voor je uiteindelijke website en het gebruik van de flexslider dien je natuurlijk wel zelf enige creativiteit te ontplooien.
"One experiment is worth a thousand expert opinions."
Slider op site
15 juni 2012 - 19:55    reactie #4
geplaatst door: smike
Het is natuurlijk de bedoeling dat ik het zelf leer, versta me niet verkeerd. Alleen is dit zo dat men in deze partij zit, vandaar dat ze hetzefde op de site wil zetten.

Je hebt helemaal gelijk, alleen, een beetje hulp is welkom als je zelf nog maar een beginnertje bent hé.

Maar bovenal wil ik je bedanken om toch mee te kijken en me flexslider aan te reiken.

Groetjes
Smike

Slider op site
15 juni 2012 - 20:03    reactie #5
geplaatst door: Pieterr
Om erachter te komen hoe een website in elkaar gezet is zijn de volgende toetsen handig:

Safari:  :key_option::key_command:U

Firefox: :key_command:U    

"One experiment is worth a thousand expert opinions."