http://web.mac.com/marnixvdk/iWeb/kfcm/Start.html
Ik volgde gewoon het systeemken doch had wel een paar problemen.- op de "startpagina" kan ik het wit blokje niet wegdoen waaronder "deze site ...." in het rood op staat.- ik zou ook graag steeds het lettertype "Verdana" gebruiken voor de ganse site doch dit lukt niet.- ....... nog heel wat vragen doch ik hou het voor een volgende keer als jullie het goed vinden.
Marnix.
ps: zoals jullie zien probeerde ik een beetje van alles uit of alles wel klopt wat men me voorschoof en beloofde op het het filmke op .mac.
(Bewerkt door Marnix Imac om 18:39, 29-01-2007)
(Bewerkt door Marnix Imac om 15:57, 31-01-2007)
(Bewerkt door Marnix Imac om 20:48, 30-01-2007)
Hetgeen ik zojuist schreef lukt niet meer.
(Bewerkt door Marnix Imac om 21:36, 30-01-2007)
(Bewerkt door Marnix Imac om 15:56, 31-01-2007)
In iWeb kan je instellen dat je site beveiligd wordt met een wachtwoord, maar ik zie nergens dat je een enkele pagina kan beveiligen.Het is dus blijkbaar alles, of niets.
Tom
zie:http://web.mac.com/henfling/iWeb/Praktijk%20voor%20Natuurgeneeswijzen/welkom%20.htmlhttp://home.hetnet.nl/~henfling/Praktijk%20voor%20Natuurgeneeswijzen/welkom%20.htmlhttp://www.ronhenfling.nl/Praktijk%20voor%20Natuurgeneeswijzen/welkom%20.html
veel succes
Wat ik eigenlijk bedoel is dat men niet meerdere navigatieknopjes kan toevoegen. Ik voegde er een paar bij doch deze verschijnen niet omdat er maar twee lijntjes beschikbaar zijn en wat erbij moet komen verschijnt niet.
http://11mystics.com/blog/store/
Hallo Marnix,
Wat betreft het beveiligen van je ledenlijst: Je zou voor de ledenlijst een nieuwe site kunnen aanmaken (in plaats van Archief -> Nieuwe pagina kies je Archief -> Nieuwe site) en die dan apart beveiligen zonder dat dat effect heeft op je oorspronkelijke site. Vervolgens link je die 2 sites aan elkaar.
Door 2 sites aan elkaar te linken kun je ook het probleem van je navigatieknoppen op lossen, probleem is dat de menu structuur minder duidelijk wordt met 2 sites. Zo zou je wel kunnen kiezen voor een "openbaar gedeelte" en een "members only site"
Airmac