Wat doe ik eerst? Update naar ML of Boot Camp
3 oktober 2012 - 12:23   
geplaatst door: annemia
Op mijn Macbook Unibody Late 2008 draait nu VMware 3 met Windows 7. Dit gaat allemaal erg traag en dus wil ik dat veranderen. Tevens draait mijn Mac nu op Snow Leopard en die wil ik eigenlijk updaten naar Mountain Lion.
Na wat rondgekeken te hebben kom ik tot de conclusie dat ik waarschijnlijk het beste ervoor kan kiezen om Windows 7 via Bootcamp te gaan installeren. Ik heb geen zin om veel geld uit te geven aan een upgrade van Parallels of VMware. Van beide heb ik overigens originele, maar verouderde versies.
Virtualbox is overigens ook nog een optie.
Mijn vraag is, stel dat ik overga naar Windows onder Bootcamp of Virtualbox, wat kan ik dan het beste doen. Eerst upgraden naar Mountain Lion en dan de verandering doorvoeren? Mijn huidige VMware versie 3 zal dan namelijk niet meer werken. Of kan ik beter eerst de veranderingen doorvoeren en dan upgraden naar ML?
Nog even een andere vraag. Ik heb me suf zitten zoeken of ik voor Windows een 32 bit of een 64 bit versie moet/kan gebruiken. Kan iemand me daarop het antwoord geven?
Mac mini i7 late 2012 met SSD; iPad 3, iPhone SE 2020, MacBook Air 13" 2022