Gratis open source versies van Adobe apps
gisteren 10:25    reactie #50
geplaatst door: iSan
En dit gereedschap is dan ook meteen je eigendom. Als ik stop met het abonnement stopt mijn software ook. Dat je geen updates meer krijgt snap ik maar dat je niet meer met de software kan werken niet.
Daarom ben ik ook vrij snel gestopt met Adobe. Ik heb ooit CS5.5 gekocht, daar jaren mee gedaan, met wetenschap dat ik budget zou regelen voor grand update naar CS8 of CS9 ofzo. Altijd offline kunnen gebruiken, was erg fijn. Maar ja, na CS6 kwamen ze met abonnementsmodel op de proppen. Dan werd het Affinity Suite aankopen, die nu gratis is overigens... Dus ik heb voor nu eventjes geen medelijden met Adobe, hoewel ik plagiaat standaard afkeur.
Gratis open source versies van Adobe apps
gisteren 11:14    reactie #51
geplaatst door: Peter L
Eigenlijk wordt de software nooit je eigendom natuurlijk, maar het is inderdaad niet correct dat je de software niet meer kan gebruiken als je geen upgrade wil.

In 1998 - na jaren enkel op papier gewerkt te hebben - kocht ik Canvas 6 van Deneba Software, omdat de Adobe software me véél te duur was. Ik heb het toen (nog per fax  :biggrin: ) in de VS besteld omdat het hier in de winkel niet te krijgen was.
Verschillende versies en enkele overnames later, ging men ook over op abonnement, waardoor ik ook ben overgestapt op Affinity Photo en Designer.
Op m'n ouwe MacPro draait Canvas Draw4 nog steeds, maar als ik het opstart, moet ik tegenwoordig inloggen op de website vooraleer het te kunnen gebruiken. Wellicht komt daar binnenkort dus ook een eind aan...
Gratis open source versies van Adobe apps
gisteren 17:13    reactie #52
geplaatst door: het ModeratorTeam
van het ModeratorTeam De titel van dit draadje is aangepast (was “ Iemand heeft gratis open source versies van Adobe programma’s gemaakt”), zodat het duidelijker is waar het om gaat en beter vindbaar is.
met vriendelijke groet, het ModeratorTeam
Gratis open source versies van Adobe apps
gisteren 17:47    reactie #53
geplaatst door: bacon
Even zijdelings:
Vaak ten onrechte vergeten. Het vermelden van de foto en de maker. Deze foto is iconisch, "Migrant Mother", gemaakt door Dorothea Lange in de jaren dertig VS, van De Grote Depressie.

Migrant Mother.pngGratis open source versies van Adobe apps
"De wereld gaat aan vlijt ten onder" 1956 (!!) Boektitel Max Dendermonde