Ik laat mij aan mijn medicijnen herinneren via de Calendar-app.
Vanmorgen wilden wij ons laten wekken door de iPhone. Wat een ergernis. Waarschijnlijk door de koppeling met dat hele Healthgebeuren, (een enorme hype en vaak niet bevorderlijk voor je gezondheid,) is het instellen van de wekker totaal contra-intuïtief geworden.
Tenminste, ik ontdekte dat mijn instelling tot twee keer toe weer ongedaan was gemaakt. Ik denk doordat ik ooit eens heb ingesteld dat ik om 23:00 naar bedje moet en Health vindt dat ik dan om 07:30 moet opstaan. Niks wekker en dat jij het alarm hebt aangezet, daar hebben wij niets mee te maken! We zetten het meteen weer voor je uit als je de app hebt gesloten.
Uiteraard zal wel ergens op te zoeken zijn hoe je e.e.a. geweldig kunt instellen, maar daarvoor heb ik Apple nooit gekozen.