Vraag over AirPods Pro
29 augustus 2024 - 21:20   
geplaatst door: srna513006
Ik gebruik al jaren een gewone koptelefoon met een 3.5 stekker maar die doet het niet meer dus ik ben voornemens om een draadloze AirPod te bestellen.
Hoofdzakelijk gebruik ik de AirPod voor het luisteren naar de TV en muziek en Podcasts op mijn iPad of iPhone.
Waarom een Pro - In-Ear?
Omdat die bij het luisteren schijnbaar het oorkanaal beter afsluit dan de normale Airbud.
Maar ja, dat is wat ik lees en je moet maar weer afwachten hoe zich dit in de praktijk openbaart.

Nog belangrijker is de vraag, hoe werkt het met het koppelen van b.v. de iPad en b.v. de MacBook Air?
Eenmaal op beide via Bluetooth aangemeld, worden dan beide apparaten automatisch door de AirPods Pro vastgelegd, m.a.w. wordt zowel de iPad als de MacBook automatisch verbonden zonder dat ik opnieuw moet laten koppelen?
Mac Mini M4 - iPad Air (4e gen) v15.x - iPhone XR - Apple TV 4K - Watch 8
Vraag over AirPods Pro
29 augustus 2024 - 21:39    reactie #1
geplaatst door: BleuZ NL
Ik heb de eerste generatie AirPods Pro en de active noise cancelling zorgt er inderdaad voor dat het geluid van buitenaf goed wordt gedempt. Afhankelijk van hoe de standaard dopjes in je oren passen zijn er ook nog andere maten (small/large) die beter kunnen afsluiten.

Als je de AirPods koppelt aan één apparaat worden ze ook meteen 'gezien' door alle andere apparaten met datzelfde Apple ID. Dus als je je AirPods verbindt met je iPad en daarna op je Mac naar de speaker instellingen gaat, kun je de AirPods daar ook selecteren.

Je hoeft ze dan niet te koppelen, maar je moet ze wel even aanklikken als je ze op een ander apparaat wil gaan gebruiken.
Vraag over AirPods Pro
29 augustus 2024 - 22:03    reactie #2
geplaatst door: puk1980
Waarom een Pro - In-Ear?  Omdat die bij het luisteren schijnbaar het oorkanaal beter afsluit dan de normale Airbud.
Ik heb zelf ook de eerste generatie AirPods Pro, en ben er erg tevreden mee. Maar als het je om het goed afsluiten van het oorkanaal te doen is, is een goede Over-Ear koptelefoon nog steeds te prefereren.
Vraag over AirPods Pro
29 augustus 2024 - 22:09    reactie #3
geplaatst door: davidem
Hier ook de gen 1 Airpods Pro. Erg tevreden mee. Ik gebruik ze vooral om te bellen en incidenteel voor muziek of film.

Het switchen tussen apparaten gaat meestal goed, maar soms duurt het (te) lang voordat m'n iPhone door heeft dat ik het geluid op de Airpods wil. En mocht ik muziek willen luisteren via m'n Apple Watch (zonder iPhone) tijdens bv sporten, dan weigert ie wel eens. Pas als bluetooth op m'n iPhone uitstaat komt het geluid via m'n Watch. Het is dus niet allemaal hosanna en driewerf hoera.

Maar misschien is dat met gen 2 en/of de aankomende gen 3 allemaal al opgelost.
 Macceraar sinds System 6 
Vraag over AirPods Pro
29 augustus 2024 - 22:43    reactie #4
geplaatst door: srna513006
Zover duidelijk, bedankt.
Helaas is de AirPod 1 Pro niet meer verkrijgbaar.

@puk1980, het mag duidelijk zijn dat een Over-Ear beter afsluit maar ik heb in het verleden eens een Over-Ear koptelefoon gebruikt maar na circa 30 minuten had ik gloeiend hete oren, dus schijnbaar kan ik daar niet goed tegen.

Ik gaf alleen aan wat ik gelezen had tussen het verschil tussen de AirPod 2 en de AirPod 2 Pro.
Mac Mini M4 - iPad Air (4e gen) v15.x - iPhone XR - Apple TV 4K - Watch 8
Vraag over AirPods Pro
30 augustus 2024 - 13:34    reactie #5
geplaatst door: Alvinus
Hier ongeveer een jaar de Air Pods Pro 2 in gebruik. Je gaat probleemloos luisteren met die dingen en er is van alles te regelen. Het installeren is ook wonderbaarlijk, want ze worden ingesteld op jouw eigenste hoofd, een beetje vergelijkbaar met het instellen van je vingerafdruk op een iOS-device.

Geen nee te koop, maar zag ik hier niet kort geleden de aankondiging van versie 3?

Vraag over AirPods Pro
30 augustus 2024 - 16:22    reactie #6
geplaatst door: srna513006
Bedankt, ik heb de AirPods 2 Pro vandaag besteld.
Inderdaad, ik had ook gelezen dan misschien eind dit / begin volgend jaar een nieuwe serie AirPods 3 zou uitkomen.
Maar ja, dat houd je altijd en meestal zijn die dan ook weer een stuk duurder dan de huidige versie 2 Pro.
Mac Mini M4 - iPad Air (4e gen) v15.x - iPhone XR - Apple TV 4K - Watch 8