De dingen van de dag
gisteren 13:19    reactie #4400
geplaatst door: JPZ
Je drukmaken over 47 al hoogopgeleide mensen, die hier gemotiveerd heen willen om een studie te volgen.
Ik vind flapdrol heel vriendelijk voor dit soort onbenullen, alsof er niks anders is waar je je op dat vlak druk over kan maken.
300+ New Features! 50 or so might not be intended but they're still new!
De dingen van de dag
gisteren 13:35    reactie #4401
geplaatst door: trabant
Het gaat niet om 47 vluchtelingen, het gaat om de door dik een kwart eeuw neoliberaal VVD-beleid ontevreden gemaakte kiezers die bij de jongste verkiezing goed voor 73 uitgesproken rechtse, zo niet fascistoïde, zetels waren.

ik moet het die VVD nageven, het is knap: het land naar de filistijnen helpen, maximale onvrede onder de bevolking scheppen en de schuld in de schoenen schuiven van mensen die hier net aankomen of nog niet eens hier zijn.
De dingen van de dag
gisteren 14:35    reactie #4402
geplaatst door: trabant
In ander nieuws: Nogmaals niet De Speld.
Wat de vraag doet rijzen of Milieudefensie in 2015 zijn antecedenten wel heeft gecheckt, cq kon checken.
De dingen van de dag
vandaag 01:38    reactie #4403
geplaatst door: ouwemac
Blijkens dit artikel was Milieudefensie op de hoogte
Het maakt de snelheid waarmee Tata reageerde wel anders om niet te zeggen dat het vragen oproept. Hun handelen ten aanzien van de vervuilende uitstoot is nou niet volgens de regels om het genuanceerd te zeggen.
Ontzag hebben voor iets dat geen bewustzijn heeft is nergens voor nodig. Alert blijven is genoeg
Thank you for your attention to this matter