https://www.omroepbrabant.nl/nieuws/6014568/man-laat-hond-even-achter-in-hete-auto-politie-waarschuwtDe politie had natuurlijk de auto in beslag kunnen nemen wegens oneigenlijk gebruik (want hond stoven), maar waarom neem je sowieso een hond mee uit winkelen?
De eigenaar van de auto werd omgeroepen in de winkel aan de woonboulevard om zijn hond te komen bevrijden. In eerste instantie kwam daar geen reactie op.
Uiteindelijk bleek het niet nodig om een raampje in te tikken.
Verkeerde volgorde als je het mij vraagt.
Begin met een ruit intikken. Voor en achter, dan kan het doorwaaien. Eerst de hond redden. En pas
daarna ga je de eigenaar zoeken. Als een kind dreigt te verzuipen, ga je ook niet eerst een enquête onder de omstanders houden of iemand het kent, maar spring je ook meteen het water in .
En als die eigenaar gaat jammeren over vernieling laat je hem voorkomen wegens zware dierenmishandeling.
Ja ja, trabant weet wel hoe je een crisis oplost...