geplaatst door: okkehel
Ik gebruik de Vivaldi webbrowser en als ik alle wachtwoordmanagers uitschakel krijg ik toch suggesties voor het invullen van een gebruikersnaam of wachtwoord. Dit is nieuw en ik ben aan het uitzoeken welke app hiervoor verantwoordelijk is. Zie afbeelding:

Scherm_afbeelding 2026-04-24 om 22.49.42.jpgAutofill voor gebruikersnaam/passwords


(macbook air, laatste osx, laatste vivaldi)

Heeft iemand een idee?
Autofill voor gebruikersnaam/passwords
gisteren 23:26    reactie #1
geplaatst door: anraadts
Dit komt niet van een wachtwoord-manager, maar van de browser (dus Vivaldi, in dit geval).

Meer daarover op deze pagina:
https://help.vivaldi.com/desktop/privacy/password-management/
Autofill voor gebruikersnaam/passwords
vandaag 13:44    reactie #2
geplaatst door: okkehel
Dank voor de reactie. En dat was/is dus het merkwaardige: ik heb in Vivaldi toch echt alles uitgeschakeld wat met wachtwoord-beheer door de browser te maken heeft juist omdat ik Bitwarden gebruik.

Maar ik geloof dat het euvel verholpen is nadat ik Vivali opnieuw heb gestart. Waarschijnlijk is iets blijven hangen na een update.

Blijft over: als ik dan alles uitgevinkt heb, waarom bewaart Vivaldi dat toch gebruikersnamen (het zijn niet de wachtwoorden die bewaard en gesuggereerd worden/werden; alleen gebruikeersnamen). Zal daar het Vivaldi forum eens mee lastig vallen.

Nogmaals, bedankt.