Ik heb hier thuis als volgt een draadloos netwerk opgezet:
Belkin WiFi router als basisstation met WPA/WPA2-Personal(PSK) security mode, WPA-PSK + WPA2-PSK authentication en TKIP+AES encryption technique aangeschakeld.
Ik heb ook al alles eens appart proberen in te stellen, maar dat hielp ook niet...
Als tweede station heb ik aan m'n stereo een Airport Express om het netwerk uit te breiden (minder belangrijk) en muziek te streamen (vooral daarvoor dus...).
Ik had het eerst omgekeerd geprobeert (Airport als basisstation en daarop Belkin aansluiten) maar dat lukte niet... De Belkin sluit niet aan op het Airport basisstation en breidt het netwerk dus niet uit.
Nu zit ik met het probleem dat m'n G4 Graphite, die nog een oude airport kaart heeft niet meer wil aanschakelen op het netwerk. Met m'n PB (Airport Extreme) ben ik zonder probleem online.
Bij het instellen van het Airport Express station krijg ik wel de melding dat met deze instellingen oudere kaarten waarschijnlijk niet kunnen aanschakelen op dit station, maar dat is in principe geen probleem aangezien dat toch ver weg van de G4 staat en deze computer op het basisstation zou moeten aansluiten (ik gebruik hem toch ook niet om mijn muziek te streamen).
Wat denken jullie dat het probleem is?
Merci voor de hulp!! ik wordt zot van al die instellingen constant te veranderen en niet verder te komen...