Tsja... de versie van Bootcamp die mijn Mac heeft is 2.2. Zal wel uit de Leopard tijd stammen. Mac draait nu onder Snow Leopard en Windows 7 Ultimate. Bij de overgang naar Snow Leopard is blijkbaar de Bootcamp versie niet ge-update.
Sterker: regelmatig draai ik onder Windows Apple Software update en de enige dingen die daar iedere keer staan zijn Safari en Quicktime.
Ik ben bang dat het voor mijn configuratie erg moeilijk zal zijn om over te gaan naar 3.2. Als ik Bootcamp update 3.2 draai, krijg ik de melding: u moet eerst naar 3.1 updaten. Als ik Bootcamp update 3.1 draai, krijg ik de melding: u moet eerst naar 3.0 updaten.
3.0 is niet te downloaden vanaf de Apple site. Wel vanaf Pirate bay, maar gelukkig staat hij ook op de Snow Leopard schijf.
Bootcamp 3.0 geprobeerd te installeren: 2 x foutmelding 2229 (onbekende fout). Nogmaals geprobeerd als Administrator, zelfde resultaat.
De enige oplossing die ik nog zie: Mac Windows partitite opruimen, m.b.v. Bootcamp 3.0 Vista installeren. Upgraden naar Bootcamp 3.1 en naar Windows 7 (of precies andersom). Daarna upgraden naar 3.2.
Vervolgens alle Windows software opnieuw installeren.
Zal een klusje zijn van een paar dagen.
Heeft iemand anders een andere oplossing?
Het vervelende is dat 3.2 "critical bug fixes" bevat, die zou ik graag willen hebben.