iPad vanaf 23 juli in België
17 juli 2010 - 15:59   
geplaatst door: SteveJobs
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPad_1e_Generatie.jpg[/img]  De introductie van de iPad in Nederland zal niet lang meer op zich laten wachten. Vandaag berichte een Belgische iPhone website dat zij foto's heeft ontvangen van de dozen waarin iPads zouden zitten. Op een van de foto's is goed te zien dat deze niet eerder mogen worden uitgestald dan 23 juli aanstaande.

Foto's verwijderd wegens autheursrechten
Don't panic
iPad vanaf 23 juli in België
17 juli 2010 - 16:09    reactie #1
geplaatst door: Pieterr
Zat ik er 3 dagen naast.  :woot:
"One experiment is worth a thousand expert opinions."
iPad vanaf 23 juli in België
17 juli 2010 - 16:56    reactie #2
geplaatst door: Harrie
hehe... nu wordt het tijd dat ook apple is eens een datum officieel gaat maken want zeggen dat een produkt in juli uitkomt en halverwege juli nog steeds de klanten in het duister laten tast, dat is niet echt netjes....  :confused:
iPad vanaf 23 juli in België
17 juli 2010 - 17:34    reactie #3
geplaatst door: Glenn
Voor wat het waard is: ik heb zonet een mailtje in mijn mailbox gehad van "mijn" APR. Daarin stond te lezen: "Dit is het moment! Bestel uw iPad. Hij komt eraan!". Wanneer hij precies zou komen, stond er niet bij.
iPad vanaf 23 juli in België
17 juli 2010 - 19:12    reactie #4
geplaatst door: Toco
En wanneer komt dat ding nu een x naar NL?  :confused:
1 NAS wil ik niet, ik wil op NAS-1.
iPad vanaf 23 juli in België
18 juli 2010 - 05:31    reactie #5
geplaatst door: Jules
De kans lijkt me aanzienlijk dat ze hier (NL) en daar (BE) gelijktijdig geïntroduceerd worden.
iPad vanaf 23 juli in België
18 juli 2010 - 11:35    reactie #6
geplaatst door: Peter Villevoye
@harrie: wat heet "netjes" ? De feitelijke doorgang is afhankelijk van het beschikbaar hebben van voorraden (wat wereldwijd enorm wikken en wegen is), van deals met providers (waarbij beide partijen elkaar lekker onder tijdsdruk zetten) en het herinrichten van alle winkels (want het uitrollen behelst veel meer dan een iPad op een wit tafeltje leggen).

@Jules: het zou net zo goed níet tegelijkertijd kunnen zijn, omdat het speciale team dat alle dealers bijstaat bij het (her)inrichten van de winkelruimte ook af en toe even moet slapen en verder reizen.

Kortom: het is pas duidelijk wanneer het uitlekt of officieel bekend wordt gemaakt...
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
iPad vanaf 23 juli in België
19 juli 2010 - 15:15    reactie #7
geplaatst door: Pieterr
http://www.apple.com/pr/library/2010/07/19ipad.html

Citaat

iPad Available in Nine More Countries This Friday

Pricing & Availability
All iPad models will be available in Austria, Belgium, Hong Kong, Ireland, Luxembourg, Mexico, Netherlands, New Zealand and Singapore this Friday, July 23.


:thumbs-up:
"One experiment is worth a thousand expert opinions."
iPad vanaf 23 juli in België
19 juli 2010 - 17:53    reactie #8
geplaatst door: Photocell
@Pieterr,

dat is nou leuk nieuws.

Alleen hopen dat er genoeg voorraad is.  :cool:
Teveel om hier op te noemen