
De Apple Watch op de cover van Vogue China
Recent kon je hier op MacFreak al
dit nieuwsbericht lezen waarin volgens ons duidelijk werd dat Apple met de Apple Watch voor een andere richting kiest dan het tot nu toe gedaan heeft.
Want het lijkt steeds duidelijk te worden dat Apple de Apple Watch juist niet als tech-gadget in de markt wil zetten, waarmee mogelijk vooral nerds aangesproken zouden worden, maar er juist voor kiest om het als modeartikel neer te zetten.
Waarbij Apple het voordeel heeft dat het in de afgelopen jaren synoniem is geworden voor design en stijl, iets wat waarschijnlijk weinig andere tech-merken kunnen claimen.
Dat Apple hard bezig is om de Apple Watch als mode-item neer te zetten zien we ook in het huidige nummer van Vogue China, want daar zien we zowel op de cover als in het magazine zelf Apple's nieuweling prachtig in beeld. Waarbij er natuurlijk voor het gouden model gekozen is en om verschillende bandjes in verschillende foto's te gebruiken. Het model dat we op deze foto's de Apple Watch zien dragen is trouwens
Liu Wen.

De Apple Watch op de cover van Vogue China

De Apple Watch op de cover van Vogue China