[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/AppStore_icoon.jpg[/img]Het zal waarschijnlijk niemand van ons ontgaan zijn: een week geleden was er een zware aardbeving in Christchurch in Nieuw Zeeland die levens en gebouwen vernietigde.
Mocht je geld willen geven voor de mensen die door deze aardbeving getroffen zijn dan is kan je onder andere één (of meerdere natuurlijk) van de apps kopen die je
op deze pagina vindt. Je moet dan niet te lang wachten, want tot 5 maart gaat 100% van het bestede bedrag direct naar een fonds voor hulp aan de slachtoffers.
Het gaat daarbij trouwens om 39 apps van ontwikkelaars uit Nieuw Zeeland zelf, maar ook 13 apps van ontwikkelaars elders in de wereld.