Verizon kiest partij voor Samsung tegen Apple
25 september 2011 - 14:02   
geplaatst door: karel apple
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Verizon_logo.jpg[/img]Amerika's grootste mobiele telefoonaanbieder heeft een opmerkelijke stap gezet in de rechtszaak van Apple tegen Samsung in Amerika.

Het betreft hier de zaak waarin Apple een voorlopig verkoopverbod vraagt tegen een aantal Samsung toestellen (vergelijkbaar met de toegewezen zaak in Duitsland)

Verizon heeft aan de rechtbank een zgn. amicus curiae verklaring gestuurd, waarbij ze betogen dat een dergelijk verbod hinderlijk is voor de verdere ontwikkeling van het 4G netwerk van Verizon in het bijzonder en in de toegang voor Amerikanen van het draadloos breedbandnetwerk in het algemeen.

Dit is een opmerkelijke stap, die door Apple makkelijk uitgelegd kan worden als een oorlogsverklaring tegen Apple en een 'voortrekken' van Google/Android. Het wordt door sommigen inmiddels als uitgelegd als de wederdienst die Verizon hier aan Google verleent, nadat uitgelekt is dat door de overname van Motorola, Google van plan is om Motorola en Verizon inside informatie te verschaffen om deze zodoende en concurrentievoorsprong te bezorgen.

De vraag is natuurlijk of dit ook invloed gaat hebben op de beslissing met welke partijen Apple in zee zal gaan bij de lancering van nieuwe producten. Daarbij is het interessant om te weten dat 45% van de aandelen Verizon Wireless in handen is van Vodafone.

Meer achtergronden zijn te lezen in het uitgebreide artikel van Fosspatents
Verizon kiest partij voor Samsung tegen Apple
25 september 2011 - 15:55    reactie #1
geplaatst door: omejeroen
CDMA ipv GSM toch?  :reading:
Een MacBook 13" ('07), iPhone, iPhone 4, iPod shuffle, iPad 2, iMac 21" ('13) en een Apple TV 3 📱
Verizon kiest partij voor Samsung tegen Apple
25 september 2011 - 18:56    reactie #2
geplaatst door: Robert
'GSM' vervangen met 'mobiele'.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Verizon kiest partij voor Samsung tegen Apple
25 september 2011 - 22:33    reactie #3
geplaatst door: DJAN
Ziet er meer een meer uit dat er vuil spel aan het spelen zijn, wat uiteindelijk geen winnaars zal opleveren... plus dat Apple wel niet sterk staat in het 4G-netwerk-patenten, te toekomstige technologie voor smarthphones, ze hebben er geen enkel % aandeel in. Vrij vervelend voor Apple.
http://www.mwjournal.com/Journal/Qualcomm_Takes_Lead_Patent_Holder/AR_8531/
Mac Pro 8 core / iMac 21" / MacBook Pro 15" / iPod nano / iPhone 3GS / iPad2