Verrassing in Europese trademark aanvraag
4 april 2011 - 16:04   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/weegschaal.jpg[/img]Terwijl het bezwaar van Microsoft tegen het aangevraagde trademark van de naam 'App Store' nog steeds loopt wacht Apple de uitspraak natuurlijk niet af en gaat gewoon door. Want inmiddels heeft Apple dit trademark ook aangevraagd in Europa.

Wat daarbij trouwens opvalt is dat bij deze aanvraag niet alleen credit card transactions en electronic cash transactionsgenoemd worden, maar dat het ook zou gelden voor Home Banking.

Mocht dit betekenen dat het bij Apple is doorgedrongen dat er in Europa veel mensen zijn die geen gebruik maken van een credit card, dan lijkt ons dat uitstekend nieuws. Maar voorlopig betekent dit natuurlijk nog niet dat we hier ook iets van in de praktijk gaan merken.

Mocht het in de toekomst wel zo ver komen, dan berichten we daar natuurlijk meteen over.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Verrassing in Europese trademark aanvraag
4 april 2011 - 21:44    reactie #1
geplaatst door: SteveJobs
Dan ben ik benieuwd wat voor betalingsmethode Apple in gedachten heeft voor mensen die geen credticard hebben...
Don't panic
Verrassing in Europese trademark aanvraag
5 april 2011 - 08:24    reactie #2
geplaatst door: neoman
Wat dacht je van iDEAL?