geplaatst door: SteveJobs
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/gerucht.gif
Wordt september de maand van de iPhone 5 en iPad Mini?
Afgelopen dagen kwam er een gerucht de wereld in dat 12 september wel eens de dag zou worden waarop Apple haar nieuwe producten zou gaan tonen aan de wereld. Hoogstwaarschijnlijk gaat het hierbij om de nieuwe iPhone, of iPhone 5 en de iPad Mini, met een 7.85'' scherm.

Diverse gerenommeerde blogs zoals iMore, The Verge en AllthingsD weten te melden dat zij vanuit bronnen hebben begrepen dat 12 september de dag is waarop Apple een event gaat plannen.

Als we naar de geruchten kijken dan lijkt de lancering van de nieuwe iPhone het meest zeker. Hoewel er geruchten zijn geweest over een iPad Mini, en zelfs over een nieuwe iPod Nano, hebben we van deze producten relatief weinig geruchten voorbij zien komen de afgelopen maanden. Één ding is wel, september is historisch gezien wel dé maand voor Apple om nieuwe producten te lanceren. En dan hebben het ook nog niet over iOS 6 gehad. Opsommend kunnen we dus hopelijk weer een spektakel verwachten.

Om iets meer concreet te worden, met betrekking tot bewijs voor een mogelijke lancering, kunnen we kijken naar Apple's uitgave patroon. En dan met name specifiek naar haar inkopen. Uit onderstaand overzicht blijkt dat Apple goed heeft ingekocht, voor het derde kwartaal, en dat kan wel eens hét bewijs zijn dat er veel op planning staat voor de aankomende periode.

Don't panic
Wordt september de maand van de iPhone 5 en iPad Mini?
6 augustus 2012 - 17:14    reactie #1
geplaatst door: ouwemac
Altijd leuk: Speculeren :biggrin:
Maar een ding is zeker: ik ga niets van die dingen kopen.
Misschien in oktober een MB pro :tounge:
…….
Wordt september de maand van de iPhone 5 en iPad Mini?
6 augustus 2012 - 18:05    reactie #2
geplaatst door: Shmoo

geblokkeerd

iPad mini dat zou ik al uit principe niet kopen maar een iPad 3 wil ik wel graag hebben als vervanging van mijn MBA en dat staat op mijn verlanglijstje voor oktober.

iPhone 5 is nog even afwachten,

Wordt september de maand van de iPhone 5 en iPad Mini?
7 augustus 2012 - 08:05    reactie #3
geplaatst door: Iphonefan123
ik ben nu wel toe aan een nieuwe iphone!

@shmoo: wat is er mis met de mba. ik wil deze ook hebben en heb me verbaasd over de aantallen die nu te koop staan op marktplaats en tweedehandsmac.
sja wat zal ik zeggen
(  mac mini 5.1  airport express v3  airport extreme v5 airport extreme v6  iphone 7  iPad air 2  apple tv3)