
"Designed by Apple in California" nu ook in Nederland te koop
In november kondigde Apple trots, in
dit persbericht, aan dat ze een ingebonden fotoboek gingen uitbrengen met daarin 20 jaar Apple design vastgelegd.
Op dat moment was dit boek alleen maar te koop in Australië, Frankrijk, Duitsland, Hongkong, Japan, Korea, Taiwan, het VK en de VS, inmiddels zijn daar een aantal landen bij gekomen, en Nederland zit daar ook bij. Dat betekent dat we "Designed by Apple in California" nu ook bij ons in de online Apple Store
kunnen vinden. In de uitvoering van 260 x 324 mm kost dit prachtige boek 199 euro, voor de uitvoering in 330 x 413 mm moet je 100 euro extra uitgeven.
De andere landen waar dit boek nu ook leverbaar is zijn Brazilië, Canada, Ierland, Italië, Nieuw Zeeland, Noorwegen, Singapore, Spanje, en Zweden. Opvallend genoeg zit België daar dus nog niet tussen, waarschijnlijk zal het binnenkort ook in het zuidelijk deel van de Lage Landen beschikbaar komen.