
DisplayLink Manager ondersteunt nu ook verticaal beeld op M1 Macs
Een jaar geleden kon je
hier op MacFreak al lezen dat je met DisplayLink adapters veel meer schermen op een M1 Mac mini kon aansluiten dan wat Apple vermeldt. Dat zijn er maximaal zes voor de
M1 Mac mini, heb je een
M1 MacBook Air dan zijn het er maximaal vijf.
Maar een ding wat tot nu toe niet mogelijk was met DisplayLink adapters was het beeld draaien. Maar daar brengt een nieuwe
beta-versie van DisplayLink Manager for macOS verandering in. De definitieve versie van de DisplayLink Manager van Synaptics staat in de planning voor het eind van de komende maand, natuurlijk mede afhankelijk van hoe goed deze beta-versie in de praktijk werkt.

DisplayLink Manager ondersteunt nu ook verticaal beeld op M1 Macs
Volgens Apple zelf zou je maar één extern scherm kunnen gebruiken met een M1 Mac mini, 13-inch MacBook Pro en MacBook Air. Geen wonder dat de DisplayLink adapters populair zijn.
DisplayLink Manager 1.6 beta werkt met alle versies van macOS Monterey en macOS Big Sur en is gratis te vinden
op de website van Synaptics.