geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/GoogleMapsLogo.gif
Binnenkort Google Maps nog makkelijker zelf aanpassen
Voor algemene navigatie zijn alle apps geschikt, sommige hebben veel fouten,  niet één is foutloos. Maar de makers streven natuurlijk wel naar dat laatste, en dus is de feedback van ons, de gebruikers, heel erg belangrijk.

Voor dat laatste zijn er aan Google Maps nu een aantal dingen toegevoegd, die allemaal bij elkaar te vinden zijn in deze blog-post. Daarbij valt vooral op dat het binnenkort mogelijk zal worden om zelf wegen toe te voegen, en die letterlijk zelf op de kaart te tekenen. Google meldt dat deze functie in de komende maanden beschikbaar zal komen (“rolling out over the coming months”), wanneer dat precies bij ons zal zijn is nog niet bekend.


Nu is het natuurlijk al mogelijk om fouten en ontbrekende dingen in Google Maps te melden, hoe je dat kan doen vind je op deze pagina.

Ben je een gebruiker van Apple’s Kaarten-app, daarin zijn de mogelijkheden om dingen te rapporteren in de app ingebouwd, zowel op de Mac als op een iDevice. Hieronder zie je voor allebei waar ze te vinden zijn.

https://www.macfreak.nl/modules/news/images/zArt.MacKaartenAppVoegEenOntbrekendePlaatsToeMeldEenProbleem.jpg
Binnenkort Google Maps nog makkelijker zelf aanpassen

klik op de afbeeldingen voor een grotere versie

https://www.macfreak.nl/modules/news/images/zArt.iPhoneKaartenAppVoegEenOntbrekendePlaatsToeMeldEenProbleem.jpg
Binnenkort Google Maps nog makkelijker zelf aanpassen


Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Binnenkort Google Maps nog makkelijker zelf aanpassen
12 maart 2021 - 10:50    reactie #1
geplaatst door: orange
Ik ben altijd de weg kwijt IN die app, niet DOOR die app. ;)

Daarom gebruik ik dagelijks Waze, die interface is gewoon veel simpeler en duidelijker als je puur wilt navigeren.

Maps is wel ideaal door de 'Tijdlijn' (als je niet bang bent gevolgd te worden door Google). En wandelend door steden gebruik ik maps ook redelijk vaak.
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl
Binnenkort Google Maps nog makkelijker zelf aanpassen
12 maart 2021 - 14:25    reactie #2
geplaatst door: Max Gaav
Voor echte details op het gebied van wegen, wandelpaadjes, skipistes etc. is er Openstreetmap.
Ook beschikbaar voor iOS en Android in de vorm van verschillende app's, waaronder Maps.me. Met downloadable kaarten die offline zijn te gebruiken icm gps.

Openstreetmap is (ook) een 'open source' project.
My Mac is my second brain.
Binnenkort Google Maps nog makkelijker zelf aanpassen
12 maart 2021 - 14:57    reactie #3
geplaatst door: Timotheus
Openstreetmap is (ook) een 'open source' project.
Juist, en daar gaat het om. Want reken maar dat Google elk detail dat je intekent aan jouw dossier toevoegt, en daar weer de nodige algoritmes op loslaat.
I went there and came back / It was nothing special / The river at high tide / The mountain veiled by misty rain