geplaatst door: Flix
...en mij niet lastigvallen.
En dan kom je ons hier wel 'lastigvallen' met jouw gevoel over andere mensen? Zie je de hypocrisie in je betoog?
geplaatst door: sdequack
Ik denk niet dat je dit hypocriet kunt noemen.

Hypocriet is het wanneer je een groep mensen andere maatstaven oplegt dan een ander onder verder gelijke omstandigheden. Zo wil SmurfGTL niet lastig gevallen worden door zekere acties van of ten behoeve van de lgbtq gemeenschap. Hij schrijft niet dat hij het oké vindt om lastig gevallen te worden door hetero's. Op grond hiervan is dan ook nog niet te bepalen of er hier sprake is van hypocrisie.

Maar ik begrijp je opmerking. Vaak wordt de groep van lgbtq-ers dingen verweten welke van hetero's geaccepteerd worden. Denk b.v. aan het elkaar in het openbaar kussen. Wanneer een jongen en een meisje dat doen wordt er nauwelijks aandacht aan geschonken. Wanneer twee jongens elkaar kussen wordt dat al snel 'vies' gevonden. Kijk, dát is hypocriet.

Zolang we aannemen dat SmurfGTL óók niet door hetero's lastig gevallen wil worden is hij niet hypocriet. Zodra SmurfGTL hierin duidelijkheid geeft kunnen we eventueel tot een ander oordeel komen. Nu nog niet.
geen onderschrift
geplaatst door: raverke95
Och, ik wist zelfs niet dat Tim Cook ooit uit de kast kwam... maar dat verklaart wel een hoop.

Even voorop gesteld dat ik absoluut niks tegen niet-hetero mensen heb, een vriend van me is zelfs homo, maar ik moet sommigen hier wel gelijk geven dat men soms een 'tikje' overdrijft.

Er zijn wel meerdere OS updates bij Apple geweest met een of meerdere nieuwe wallpapers of watch-faces in het teken van de lgbtq gemeenschap.
Ik heb daar respect voor dat er bepaalde watchfaces/wallpapers ontwikkeld worden voor die gemeenschap en nu zeker nu ik de geaardheid van de CEO ken, maar overdrijf niet.

Ik ben hondenliefhebber, waarom is de watchface van Snoopy al jaren onveranderd op de Apple Watch???   :music:
geplaatst door: anraadts
Ontworpen door Jony Ive als eerbetoon aan Steve Jobs. Eerst tijdelijk maar later definitief teruggeplaatst. In de kleuren van het Apple logo en niet de Gay Pride vlag, overigens :wink:
Dank, ik ga vanavond weer een heel klein beetje minder dom naar bed...  ;)

Ik ben hondenliefhebber, waarom is de watchface van Snoopy al jaren onveranderd op de Apple Watch???   :music:
https://www.apple.com/feedback