
Hoe het Engelse rugby team Macs, iPads en iPhones gebruikt
Of je nu rugby op het veld of thuis op de televisie op de bank bekijkt, in beide gevallen lijkt het misschien een relatief simpele sport, waarbij kolossen op elkaar stoten en als de lichtere snellere er doorheen komen vooral zo hard mogelijk met de bal doorrennen.
Dat is allemaal waar, maar ook hier heeft tech op grote schaal zijn intrede gedaan, zoals je kunt zien in de video hieronder.
Deze commercial is van Apple UK en zoals je al kon zien valt deze onder het thema ‘Apple at Play’, waarmee Apple zichzelf steeds meer profileert als een belangrijke speler in sport in het algemeen.
Kennelijk worden daarbij in Engeland geen kosten of moeite bespaard, want in plaats van een `studio Display wordt daarbij bijvoorbeeld Apple’s erg dure Pro Display XDR gebruikt. Daarnaast telde ik minimaal 10 MacBook Pro’s en twee iPads, maar waarschijnlijk was niet alles wat gebruikt werd in beeld (de iPhones zijn bijvoorbeeld niet te zien).
De muziek die je tijdens deze video hoort is So It Goes van Assa Raviv, hieronder kan je dat nummer in zijn geheel beluisteren.