
Tussentijdse veiligheidsupdate voor Apple Watch 1 en 2
Terwijl iedereen met een Apple Watch Series 1 of Series 2 zit te wachten op de versie van watchOS 6 die voor hun modellen geschikt is, heeft Apple een andere update voor ze klaarstaan. Want er is onverwacht een update voor watchOS 5 met versienummer 5.3.2 uitgebracht.
Je zal in deze update tevergeefs zoeken naar nieuwe dingen, want die zitten er helemaal niet in. De reden dat Apple nu met deze update komt is dat er een beveiligingsgat gedicht moest worden, waardoor een aanvaller op afstand een programma kon laten crashen en daardoor eigen code kon gebruiken. Met andere woorden, dit was zo urgent dat Apple deze update alvast verstuurd heeft. Kennelijk was watchOS 6 voor deze modellen nog niet klaar, of was er geen tijd om dit daar snel aan toe te voegen.

Tussentijdse veiligheidsupdate voor Apple Watch 1 en 2
InstallatieUpdates voor de Apple Watch installeer je door binnen de Watch-app op je iPhone te gaan naar Algemeen → Software-update. Om de update uit te voeren moet je Apple Watch minimaal voor 50 procent opgeladen zijn, terwijl die op dat moment met het lichtnet verbonden is.
Meer informatie over alle verbeteringen van de veiligheid in deze update vind je op
https://support.apple.com/nl-nl/HT210588Bereik MacFreak’s 85.000 maandelijkse bezoekers met sponsoring, advertorials of pagelinks.
Reach MacFreak’s 85.000 monthly visitors through sponsoring, advertorials or pagelinks.