Maar wanneer een ASP pagina goed geprogrammeerd is, zou het op alle browsers moeten werken. Kennelijk is het een webKit probleem aangezien FF het wel doet en Safari?Chrome niet.
(Bewerkt door FanBoy om 20:39, 1-05-2010)
Wat werkt er precies niet en welke foutmelding krijg je. Wellicht dat het probleem dan duidelijk wordt.
Normaal gesproken wordt een formulier ingevuld en wordt verstuurd naar een scriptje. Staat meestal bij het begin van je form tag genaamd action="". Dat script vraagt de waarden uit het formulier op en maakt van deze gegevens een mailtje en verstuurd deze. Vervolgens wordt je dan verwezen naar een feedback pagina of tekst die aangeeft dat het gelukt is. Althans dit is de makkelijkste werkwijze (voor mij) en is vrij simpel en browserafhankelijk.
Ik wil je best helpen door er naar te kijken, ik kan niets beloven. Zonder de code kan ik er nu weinig over zeggen waar het verkeerd gaat. Ik heb wel de nodige ervaring met asp maar ben geen programmeur. Dus wellicht kun je een link geven of beter de code waar het om gaat.