Achter de schermen bij iHostage
23 april 2025 - 09:07   
geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/Netflix-logo-icoon.jpg
Achter de schermen bij iHostage
De film iHostage, over de gijzeling in de Apple Store aan het Leidseplein in Amsterdam, is inmiddels op Netflix te zien. Kennelijk heeft dit onderwerp de interesse van een brede doelgroep, want in Nederland staat die inmiddels op plaats één van de meest bekeken films van dit moment.

Hieronder kan je zien hoe deze film gemaakt werd, van de compleet nagebouwde Apple Store tot hoe Amsterdam op de achtergrond werd gegenereerd.


Heb je Netflix, wil je deze film zien maar is het er nog net van gekomen? Dan lijkt het een goed idee om eerst de film te bekijken en daarna pas de video hierboven. Doe je het andersom dan lijkt de kans groot dat je minder in de film zelf op zal gaan en daardoor minder van het verhaal mee zal krijgen.

De film iHostage zelf bekijken kan via deze link en op deze pagina van Wikipedia kan je het hele verhaal van die gijzeling lezen, inclusief de tragische afloop.

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Achter de schermen bij iHostage
23 april 2025 - 16:44    reactie #1
geplaatst door: Sjakelien
Ik heb de trailer gezien, en recensies gelezen.
Ik vond het acteerwerk, óf de manier waarop het is vastgelegd, dat weet ik nooit zo goed, echt tenenkrommend.
Daardoor valt het me op, dat de recensies eigenlijk niet ingaan op de kwaliteit van de film, maar eigenlijk allemaal de achtergrond beschrijven, daarmee om de hete brei heendraaiend.
Dus nu durf ik nog steeds niet te kijken.
Heeft iemand gekeken? Kan ik zonder plaatsvervangende schaamte de film uitzitten?
Let wel: ik ben niet per se tegen Nederlandstalige films. Maar er moeten m.i. wel Vlamingen aan te pas komen (Denk: Ferry) om er een professioneel sausje overheen te  gieten.
En: Echt... "iHostage". Die naam....
Achter de schermen bij iHostage
23 april 2025 - 18:08    reactie #2
geplaatst door: boiing
Mijn dochter (doet iets met film) wordt altijd boos als ik al oordeel zonder de hele film te hebben gezien. Gewoon kijken Sjakelien, ik vond 'm goed geacteerd en het voelt niet als een 'Nederlandse film'. Zie hier, hij werd al eerder aangeraden :wink::

https://www.macfreak.nl/nieuwsberichten/er-komt-een-netflix-film-over-de-gijzeling-in-de-amsterdamse-apple-store/msg700031/#msg700031
The amount of energy needed to refute bullshit is an order of magnitude bigger than that needed to produce it (Brandolini's Law)
Achter de schermen bij iHostage
23 april 2025 - 20:07    reactie #3
geplaatst door: iSan
Tja, ik heb film gekeken om het waargebeurde verhaal te kunnen zien. Niet 1x er aan gedacht hoe slecht of goed acteerwerk was. Gewoon prima genoten van een film die er anders niet was geweest als die dader dit niet bedacht had. Gedachten op nul en kijken. Altijd leuk om Nederland te zien op Netflix. Al zou ik ook leuk vinden om films te zien die in Groningen, Zeeland of Limburg afspelen. En dat gebeurt echt maar weinig.