Wat moet ik doen om een website met AVI films te bekijken? Ik heb nu een leeg blok op de plek van de film. Ik heb de nieuwste Flip4Mac op mijn computer (10.6.1) . Het gaat om de
FIRSTLEGOLeague website.
Het liefst heb ik dat ik de films in de website gewoon kan afspelen. Dus een 'AVI' plugin voor Safari / Firefox. Overigens lukt mij het niet om de films op de genoemde website te downloaden, anders kon ik nog een andere (VLC ?) player proberen.
Later
.. Ik ben al 1 stapje verder gekomen. Mijn aanwezige player in Safari is OK. Als ik Ctrl-klik op de link, en de koppeling kopieer, krijg ik deze:
JavaScript:setplayer('/Activiteiten/FIRSTLEGOLeague/Challenge/Videos2009/overleef_botsiingen_voertuig_botsingstest.avi');
Als ik vervolgens de URL aanpas in dit:
Speelt de film goed af.
Wat kan ik de webmaster van deze webpage adviseren dat gewoon goed gaat werken? Ik ben geen code scripter.
(Bewerkt door mug om 10:34, 17-10-2009)